bayanlarla omegle sohbet

Chatroulette görüntülü sohbet sitesini seviyorsanız ancak bir sebepten dolayı engellendiyseniz üzülmenize gerek yok. Detaylarını aşağıda açıkladığımız yöntem ile Chatroulette engelini kolayca kaldırabilir ve canlı sohbet etmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

Ip adresini değiştirmek Chatroulette engelini kaldırmak için yeterli olmuyor. İnternet üzerinde çok aranır olan Chatroulette engelini kaldırmak konusunda size yardımcı olmaya çalışacağız Kullanıcıların kameralı sohbet odalarında birbirlerini şikayet etmeleri üzerine, bilgisayarınızda kurulu olan flash player üzerinden bu engellemeyi yapan Chatroulette engelini kaldırmak için öncelikle aşağıdaki adrese gitmeniz gerekir.

 

Buradan bilgisayarınızdaki flash player kontrollerini ve ayarlarını yapabilirsiniz. Website storage bölümü üzerinden sitenizde bilgi tutan web sitelerine erişirsiniz. Gelen listeden www.chatroulette.com adresini bulup delete butonu ile silmeniz gerekir. Bu adımı tamamladıktan sonra Chatroulette engellenme sorununu ortadan kaldırıp, görüntülü chate devam edebilirsiniz.

 

Chatroulette engelini kaldırmak için kullanabileceğiniz başka bir yolda şöyle: Chatroulette ye kayıt olup giriş yaptıktan sonra güvenli modu kapatmanız gerekir. Böylece engellenme olasılığınız daha az olacaktır.

 

Sonraki yazımız omegle üzerinedir.

chatroulette

chatroulette

Kameram omegle tr funyo chat Turk Servisi İstanbul Mekanları Lider100 iyi100 online bayan sohbet
sohbet beleş chat ucretsiz chat bedava sohbet site işte get free backlinks