bayanlarla omegle sohbet

Airtime türkiye sohbet odasında neler var ? Airtime 2012 yılında Chatroulette alternatifi siteler arasında yerini aldı ve kullanıcılarına kendini sevdirmeyi başardı. Rastgele kameralı sohbet ve görüntülü chat hizmeti sağlayan airtime gerçekte facebook uygulaması olarak yayın hayatına başlanmıştır.

 

Misafirlerini ve üyelerini Facebook beğenileri ile buluşturmayı hedefleyen ve insanların gerçek kimlikleri ile daha keyifli canlı chatler planlayan uygulama istediği hedeflere malesef ulaşamadı. Kullanıcıların ücretsiz chat sitelerinde aradıkları ilk özellik olan gizli diri ve görüntülü sohbet ortadan kalkınca, uygulamanın kullanım oranları da pek yükselemedi. Böylece gerçekten karşıdakinin adını görerek, rastgele kameralı sohbet edebilme imkanı sağladılar. insanların gerçek kimlikleri ile sohbet etmesi, başka kameralı chat sitelerinde ortaya çıkan uygunsuz görüntülerin engellenmesinde büyük rol oynadı diyebiliriz.

 

Bu duruma karşın gün içinde hala epey kullanıcısı olan bu uygulamayı deneyebilir ve gerçek kişilerle düzeyli bir sohbetin tadını çıkartabilirsiniz. Airtime ile kamerlaı sohbet için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Airtime türkiye

Airtime türkiye

Kameram omegle tr funyo chat Turk Servisi İstanbul Mekanları Lider100 iyi100 online bayan sohbet
sohbet beleş chat ucretsiz chat bedava sohbet site işte get free backlinks